Budowa estakady wzdłuż ulic Żołnierskiej i Marsa, fot: Infoulice Warszawa

W związku z rozpoczęciem przebudowy łącznicy w ciągu ul. Strażackiej na skrzyżowaniu z ul. Żołnierską, w nocy z 25 na 26 maja na ul. Strażackiej pod wiaduktami wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy – od Targówka w kierunku Rembertowa.

Prace będą prowadzone najpierw na jednej połowie jezdni, a następnie na drugiej.
Jadący od strony ul. Chełmżyńskiej będą mogli pojechać łącznicą i skręcić w lewo na ulicę Żołnierską w kierunku Zielonki lub w prawo w stronę Starego Rembertowa.

Nie będzie można natomiast pojechać ulicą Strażacką (jadąc od strony Starego Rembertowa) do ulicy Żołnierskiej. Objazdy dla tej relacji zostaną poprowadzone al. gen. Chruściela „Montera” i ulicą Marsa do ulicy Żołnierskiej lub przez ulicę Czwartaków.

Kierowcy jadący od strony Zielonki będą mogli zjechać z ul. Żołnierskiej w stronę Rembertowa, ale jazda w kierunku Targówka będzie niemożliwa. Objazd tej relacji poprowadzony będzie przez ul. Marsa do Chełmżyńskiej.

Zmiany w ruchu na ulicy Marsa i Żołnierskiej

Zamknięty będzie również skręt z ul. Żołnierskiej (od strony ul. Marsa) w prawo w ulicę Strażacką. Objazdy zostaną poprowadzone ul. Marsa lub ul. Czwartaków. Taka organizacja ruchu potrwa do połowy czerwca, po czym rozpocznie się drugi etap przebudowy. Utrzymana będzie w nim zasada ruchu jednokierunkowego od Targówka do Rembertowa.

Zmiany w ruchu na ulicy Marsa i Żołnierskiej

W poniedziałek 28 maja ok. godz. 3.00 na ul. Marsa zostanie zamknięty lewy pas na zjeździe z Trasy Siekierkowskiej w kierunku Rembertowa. Ruch do skrzyżowania z ul. Naddnieprzańską będzie prowadzony prawym pasem. Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do końca września i jest związana z budową najazdu na wiadukt w ciągu ul. Marsa.

Zmiany w ruchu na ulicy Marsa i Żołnierskiej

źródło: Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych

Komentarze