Roboty drogowe, fot: Countrypixel/fotolia.com

Wykonawca przebudowy ulicy Drewnickiej w Ząbkach – firma STD Nasiłowski poinformowała, że w dniach 19-20 października na ul. Drewnickiej będzie układana wierzchnia warstwa asfaltu (warstwa ścieralna), której układanie ze względów technologicznych powinno być realizowane na odcinku wyłączonym ruchu.

W dniach 19-20 października w godzinach 6-17 ul. Drewnicka nie będzie przejezdna – odcinki na których będą prowadzone prace oraz na których będzie stygła ułożona masa będą nieprzejezdne .

W związku z powyższym w dniach 19-20 października w okresie od ok. godz. 6:00 do ok godz. 17:00 będzie wyłączone funkcjonowanie przystanków Drewnicka 01 i Drewnicka 02, a linie Ząbki-1 i Ząbki-3 będą skierowane objazdem.

Objazd w kierunku ul. Kosynierów będzie prowadził ulicami: Wolności, Narutowicza, Popiełuszki, Kochanowskiego, Szpitalna, Narutowicza, Wigury (stała trasa). Na trasie objazdu w kierunku Kosynierów autobus zatrzyma się na przystankach: Wolności 03, Kochanowskiego 01, Narutowicza 01 (autobus w tym kierunku minie bez zatrzymania przystanek Narutowicza 03)

Objazd w kierunku CH Marki będzie prowadził ulicami: Wigury, Narutowicza, Szpitalna, Kochanowskiego, Popiełuszki Narutowicza, Wolności i powrót na stałą trasę do CH Marki.
Na trasie objazdu w kierunku CH Marki autobus zatrzyma się na przystankach: Narutowicza 03, Szpitalna 01, Wolności 01.

źródło: zabki.pl

Komentarze