Ząbkovia Ząbki pewnie pokonała Makowiankę Maków Mazowiecki, fot: Ząbkovia Ząbki

Okazałym i w pełni zasłużonym zwycięstwem 6:0 zakończył się kolejny mecz ząbkowskiej drużyny rozegrany na Dozbud Arenie.

Rywalem ząbkowian był najlepiej spisujący się z tegorocznych beniaminków – Makowianka Maków Mazowiecki. Po dwie bramki dla Ząbkovii strzelili Patryk Szeliga oraz Piotr Augustyniak, a po jednej Konrad Budek i Damian Świerblewski.

Dwadzieścia dwa punkty wywalczone w dwunastu dotychczasowych meczach plasuje ząbkowską drużynę na szóstym miejscu w tabeli, nadal ze stratą aż ośmiu punktów do Drukarza Warszawa, który przed własną publicznością bez większych problemów pokonał 4:0 Ożarowiankę Ożarów Mazowiecki.

Drugie miejsce w tabeli, ze stratą dwóch punktów do lidera utrzymał stołeczny Hutnik, po wygranej na własnym obiekcie 5:0 konfrontacji z Wkrą Żuromin, a na trzecie awansował  najbliższy przeciwnik Ząbkovii MKS Przasnysz, po wyjazdowym zwycięstwie 2:0 ze Świtem Staroźreby i niespodziewanej porażce Huraganu Wołomin z Nadnarwianką Pułtusk. Przasnyszanie notują dorobek dwudziestu sześciu punktów i stratę czterech „oczek” do Drukarza.

Pełna relacja meczu na stronie Ząbkovii: LINK

Komentarze