W dniach 18-23 grudnia w Ząbkach odbędzie się V Jarmark Bożonarodzeniowy, organizatorzy zapraszają zainteresowanych wystawców do rezerwowania stoisk.

Święta Bożego Narodzenia należą do najważniejszych świąt dla Polaków. Pragniemy zatem przeżyć je jak najpiękniej w gronie najbliższych, kultywując staropolskie obyczaje, smakując tradycyjnych potraw. W oczekiwaniu na ten magiczny czas zapraszamy Państwa na V JARMARK BOŻONARODZENIOWY w Ząbkach, który odbędzie się na Bazarku Miejskim w dniach od 18 do 23 grudnia br. – zachęca do udziału w jarmarku Urząd Miasta Ząbki.

Głównym założeniem Jarmarku jest pielęgnowanie polskich tradycji związanych z tymi magicznymi świętami. Czas jest doskonały, bowiem podczas robienia świątecznych zakupów na Bazarku Miejskim możemy dokupić niezbędne dekoracje i poczuć niesamowity klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Do udziału w kiermaszu organizatorzy zapraszają rękodzielników, artystów, rzemieślników, wytwórców produktów regionalnych, koła gospodyń wiejskich oraz klientów. Aby już teraz zarezerwować stoisko, należy zadzwonić do Biura Promocji Miasta pod nr tel. 22 5109-792 lub 22 5109-793. Organizatorem kiermaszu jest Miasto Ząbki oraz Stowarzyszenie “Bazar Ząbki”.

źródło: Urząd Miasta Ząbki

Komentarze