Wystawa malarstwa Krystyny Pisarskiej

Dziś w Wołominie odbędzie się wystawa malarstwa Krystyny Pisarskiej przy oprawie muzycznej zespołu SeaSpace Trio.

Zapraszamy w sobotę do wołomińskiej Fabryczki przy ulicy Orwida 20 w Wołominie na godzinę 18:00. Oprawę muzyczną wernisażu zapewni SeaSpace Trio, w którego skład wchodzą: Robert Skrzypiec (pianino), Paweł Wolski – Rzewuski (gitara basowa) i Łukasz Biliński (perkusja).

Krystyna Pisarska – wołomińska malarka, urodzona w 1956 r. Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Warszawie. Malarstwo pasjonowało ją od zawsze. Jak sama mówi, nie chce żeby jej sztuka zmuszała odbiorców do myślenia, tylko była dla nich odpoczynkiem. Na jej obrazach możemy zobaczyć najczęściej kwiaty, ale maluje również martwą naturę, krajobrazy, portrety, a także ilustracje które autorka określa jako fantazje. Swoje prace wykonuje różnymi technikami: farbami olejnymi, akrylami, temperami, kredkami, farbami wodnymi. Jej obrazy były już kilkanaście razy prezentowane w lokalnych ośrodkach kultury.

Krystyna Pisarska oprócz malarstwa zajmuje się tez animacją. Pracowała przy produkcji 20 filmów animowanych, były to m.in: „Wędrówki Pyzy”, „Pomysłowy wnuczek”, „Tydzie przygód w Afryce”, „Tryumf Pana Kleksa”, „Zima w Wiklinowej Zatoce”, „Podróze w burzowej chmurze”.

Komentarze