Wielki koncert Droga do Niepodległej w Zielonce

Starosta Wołomiński Kazimierz Rakowski serdecznie zaprasza na Koncert zjednoczonych chórów z Powiatu Wołomińskiego pt. „Droga do Niepodległości” w 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę 7 października o godzinie 17.00 w hali sportowo-widowiskowej przy ulicy Łukasińskiego 1/3 w Zielonce.

Podczas koncertu będą wykonywane utwory o tematyce historyczno-patriotycznej, zostanie także zaprezentowany film “Puzzle historii powiatu wołomińskiego – drogi do niepodległej”. Zapraszamy na koncert z rodzinami aby uczcić święto Niepodległości.

Utwory wykonają zjednoczone chóry z powiatu wołomińskiego: “Cantanti” z Kobyłki, “Cantores Misericordiae” z Ząbek, “Cantus Cordis” z Wołomina, Chór im. Józefa Gromali z Zielonki, Chór Komendy Stołecznej Policji, “Lux Mea” z Tłuszcza, “Sentito” z Wołomina oraz Towarzystwo Śpiewacze ECHO z Wołomina.

Chóry wystąpią pod kierownictwem Sylwii Krzywdy, za realizację odpowiada Prywatna Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Wołominie.

Wielki koncert Droga do Niepodległej w Zielonce

źródło: zielonka.pl

Komentarze