VIII Dzień Rodziny przy Parafii na ulicy Ząbkowskiej w Markach

1360

Wielkimi krokami zbliża się VIII Dzień Rodziny przy Parafii Najświętszej Marii Panny Matki Kościoła, przy ul. Ząbkowskiej w Markach.

Już w najbliższą niedzielę 17 czerwca będziemy mogli spędzić czas w gronie swoich rodzin i sąsiadów. Tradycyjnie piknik zacznie się Mszą Świętą o godzinie 11.00. Jak co roku będzie wiele atrakcji na scenie i poza nią.

Będzie okazja by zobaczyć w Markach tradycyjne tańce indyjskie, trochę wcześniej zaprezentują się: Sanchin, Szafiarnia, FICAG Polska oraz Marecki Ośrodek Kultury ze Studiem Wokalnym i grupą ATUT. Marecka OSP tym razem pokarze możliwości Grupy Poszukiwawczo Ratowniczej.

Od godziny 15.30 na scenie zawita muzyka w pełnym tego słowa znaczeniu. Pierwszy raz będzie można usłyszeć solistę Przemka Dominiaka, następnie zagra zespół All The Same oraz Kwazzy Mango Projeckt.

Między występami chętni i odważni będą mogli wziąć udział w konkursach z bardzo ciekawymi i atrakcyjnymi nagrodami.

Na pikniku nie może zabraknąć czegoś smacznego! Parafialni kucharze przygotowują specjały z rusztu, a cukiernicy słodkości, nie może zabraknąć lodów i czegoś do picia. Najmłodszych z pewnością ucieszą animacje, malowanie buziek, warsztaty plastyczne czy ich ulubione dmuchane zjeżdżalnie. Na dzieci będzie czekał symulator jazdy motorowerem, łódź policyjna i mini miasteczko rowerowe, a Marecka Policja oznakuje chętnym rowery – oczywiście trzeba będzie posiadać dowód zakupu.

Przygotowane zostanie stanowisko głosowania na podwórko NIVEA oraz będą zbierane podpisy pod petycją w związku z brakującymi ekranami na obwodnicy Marek. Wydarzenie jest współfinansowane z budżetu miasta Marki oraz zostało objęte honorowym patronatem Burmistrza Jacka Orycha. Zapraszamy wszystkich do udziału w zabawie w trakcie Dnia Rodziny.

Komentarze