Świat Rowerów Wołomin i Merida Polska zapraszają na testy rowerów z kolekcji 2018. Czekają topowe modele do jazdy w terenie i na szosie. Nie przegap okazji, zapisz się już teraz.

Każdego fana jazdy na rowerze, który chce wypróbować sprzęt z najwyższej półki w najbliższą sobotę 19 maja do Świata Rowerów w Wołominie przy ulicy Wiśniowej 3.

Jakie rowery będzie można testować?
NINETY-SIX 9. 7000
ONE-TWENTY 9. XT-EDITION
BIG.NINE TEAM
BIG.NINE 7000-E
BIG.NINE 500 LITE
REACTO 6000
SCULTURA DISC 7000-E
SCULTURA DISC 500
CYCLO CROSS 600

Aby wziąć udział w testach musisz zarezerwować rower, korzystając z formularza dostępnego tutaj: ➡ http://testy.rowerymerida.pl/zapisz-sie.html. Wybierz interesujący Cię rower, rozmiar i godzinę testów. Przed wydarzeniem skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia Twojego udziału w testach.

W przypadku osób niepełnoletnich testy odbywają się w obecności dorosłego opiekuna i za jego pisemną zgodą. Każdy uczestnik testu ma 1,5 godz. na sprawdzenie wybranego przez siebie roweru. Na miejscu należy pojawić się minimum 20 minut przed zarezerwowaną godziną testów, czas ten pozwoli na spokojne dopełnienie formalności i przygotowanie rowerów zgodnie z preferencjami użytkownika.

Liczba uczestników testów jest ograniczona (zależna od ilości dostępnych rowerów). Rower udostępniany jest do testów po podpisaniu umowy użyczenia, która wypełniana jest na miejscu, przed rozpoczęciem testowania sprzętu. Warunkiem wzięcia udziału w akcji jest również wpłata kaucji w wysokości 300 zł.

Szczegółowy regulamin dostępny jest tutaj:
http://testy.rowerymerida.pl/regulamin.html.

Rowery są wyposażone w pedały platformowe lub SPD z mocowaniem Shimano. Jeśli korzystasz z innego systemu – zabierz swoje pedały, zostaną zamontowane w wybranym przez Ciebie rowerze na czas testów. Każdy uczestnik testów powinien posiadać kask rowerowy.

Organizator:
Świat Rowerów
Wołomin, Wiśniowa 3
Tel. 534 666 700
E-mail: wolomin@swiatrowerow.com.pl

Komentarze