Zakrwawiony nóż, fot: fotolia.com

W ubiegłym tygodniu w miejscowości Myszadła w gminie Jadów doszło do brutalnego morderstwa dwóch osób.

Funkcjonariusze KP w Jadowie na miejscu zdarzenia w rozmowie z mieszkańcem Węgrowa ustalili, że ok. godz. 23.00 przyjechał wraz ze swoim szwagrem na teren posesji, gdzie w zamkniętej od zewnątrz stajni znalazł ciało swojej matki lat 71.

Kobieta miała liczne otarcia i zasinienia na całym ciele, ranę kłutą, oraz rany tłuczone na głowie. W toku podjętej penetracji terenu funkcjonariusze KP w Jadowie ok. 50 m. poza terenem posesji ujawnili zwłoki mężczyzny lat 87.

Jak ustalono córka 71-letniej kobiety dzień wcześniej rozmawiała telefonicznie z matką. Zmarli mieszkali sami. Przybyły na miejsce lekarz NPL wystawił kartę informacyjną o treści: “zgon”.

Decyzją Prokuratora Prokuratury Rejonowej w Wołominie na miejscu wykonano czynności procesowe z udziałem technika kryminalistyki KPP Wołomin. W toku podjętych czynności funkcjonariusze KP w Jadowie zatrzymali osobę podejrzaną o przedmiotowe przestępstwo, mężczyznę lat 56. Po wykonaniu czynności procesowych w/w osadzono. Postępowanie prowadzi KPP Wołomin.

Komentarze