Zapraszamy do radzymińskiej biblioteki na spektakl dramatyczno-muzyczny “Sufit i podłoga” o tym jak szukać szczęścia tu i teraz wg. Tadeusza Różewicza.

W piątek 11 maja godz. 19:00 w Miejskiej Sali Koncertowej w Radzyminie odbędzie się spektakl dramatyczno-muzyczny “Sufit i podłoga” w wykonaniu Krzysztofa Ścierańskiego, Marka Bałaty i Igora Obłozy o tym jak szukać szczęścia tu i teraz wg. Tadeusza Różewicza.

To spektakl o tym, co się dzieje z nami między sufitem i podłogą. O tym, na co narażony jest człowiek i z czym musi sobie poradzić. Bombardowany tysiącami komunikatów, informacji. Zagubiony w chaosie. Niezdolny do podjęcia decyzji. Pełen wątpliwości i rozterek, gubi tożsamość… Trudno w tym odnaleźć choć odrobinę radości, być szczęśliwym. Spotykamy się z bohaterem spektaklu, gdy jest na skraju rozpaczy. Ale zaczyna się wydobywać z beznadziei i rusza w drogę, by odnaleźć swoje miejsce na świecie, szczęście. Tu i teraz. Spektakl oparty o poezję i fragmenty dramatów Tadeusza Różewicza. Wzbogacony muzyką jazzową w wykonaniu Krzysztofa Ścierańskiego i Marka Bałaty.

Bilety: 15 zł
Rezerwacja/przedsprzedaż: tel. 22 786 50 24 wew. 22 lub salakoncertowa@bibliotekaradzymin.pl

Więcej na stronie Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Radzymin.

Komentarze