Skrót relacji z 8 kolejki Ligi Bobra

Zapraszamy do skrótu relacji z 8 kolejki Ligi Bobra, która została rozegrana w ubiegły weekend.

I LIGA

Autoszyby.com – Młode Wilki
Niedzielną serię gier w przedostatniej kolejce Pierwszej Ligi Bobra rozpoczęło spotkanie Autoszyby.com oraz Młode Wilki. W pierwszej części gry lekką przewagę mieli zawodnicy Autoszyby.com, którzy pomimo braku swojego lidera pokazywali ciekawy futbol. W pierwszej połowie strzelili swojemu rywalowi trzy bramki, jednak Młode Wilki wykazywały się ambitną grą, mieli kilka ciekawych sytuacji, jednak bardzo dobrze dysponowany tego dnia był bramkarz drużyny Autosszyby.com Michał Krawczyk.

W drugiej części spotkania zawodnicy Młodych Wilków próbowali dogonić przeciwnika i prawie im się to udało, gdyż strzelili swojemu przeciwnikowi dwie bramki. Bramkarz Autoszyb do końca spotkania popisywał się efektownymi interwencjami dzięki czemu jego zespół tego dnia mógł cieszyć się ze zwycięstwa.

PrefBud Tulewo – Wyszków Football Club
Ostatnie spotkanie tej kolejki na poziomie I ligi zagrały PrefBud Tulewo oraz WFC. Mecz ten zapowiadał się bardzo interesująco, gdyż było to spotkanie na szczycie tabeli. Od początku meczu nie brakowało ambitnej gry z obu stron. Każda z drużyn za wszelką cenę chciałą wygrać to spotkanie, ale w 6 minucie spotkania za sprawą Adriana Jachacy Tulewo wyszło na prowadzenie. Bramka ta zapewne pomogła drużynie, która bardzo dobrze tego dnia grała z kontry. Do przerwy Tulewo prowadziło różnicą 2-0.

W drugiej połowie gracze WFC bardzo ambitnie starali się dogonić rywala i byli blisko, strzelili kontaktową bramkę. Chwilę później ich rywal podwyższył swoje prowadzenie za sprawą wykorzystanego rzutu karnego. W 37 minucie gry kapitalną bramkę strzelił Adrian Jachacy strzelając z dystansu w samo okienko bramki przeciwnika. WFC próbowało dogonić rywala, jednak tego dnia Tulewo grało nie tylko efektownie w ofensywie, ale i w defensywie świetnie sobie radzili co zaprocentowało zwycięstwem Tulewa rezultatem 4:2.

EKSTRAKLASA

Team Hangover – Fc Klonowe Liście
W drugim niedzielnym spotkaniu FC Klonowe Liście podejmowały drużynę Team Hangover. W meczu tym popis dał duet zawodników z ekipy Klonowych- Konrad Bylak i Adam Matejak. W 4 minucie spotkania, po zagraniu Adama Matejaka akcję, strzałem z bliska skończył Konrad Bylak. Chwilę potem ponownie, po prostopadłym podaniu Adama Matejaka, akcję zewnętrzną częścią stopy wykończył ponownie Konrad Bylak. W 12 minucie, po kolejnej akcji duetu Bylak-Matejak, piłkę w bramce umieścił tym razem ten drugi. Jednak ekipa Hangoveru nie pozostała dłużna i mocnym uderzeniem po ziemi, które znalazło drogę do siatki, odpowiedział Kacper Gałązka. Chwilę potem zawodnik Klonowych liści niefortunnie trafił do własnej bramki i mieliśmy wynik 3-2. Dalsza część spotkania należała tylko do jednej drużyny. Po raz kolejny obejrzeliśmy dwa trafienia, w wykonaniu niezawodnego w tym meczu duetu Bylak-Matejak, a tuż przed końcem pierwszej połowy do siatki trafił Tomek Bertsetseg.

Zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy, po błędnym podaniu zawodnika Hangoveru, akcję sam na sam skończył Konrad Bylak zdobywając 5 bramkę w tym spotkaniu. Kolejne trafienie ekipie klonowych dał Łukasz Bogusiewicz, skutecznie egzekwując rzut karny, a zaraz potem także Patryk Akier, który po pięknym rajdzie wzdłuż lini, umieścił piłkę w siatce. Do końca spotkania ekipa Klonowych jeszcze trzykrotnie pokonała bramkarza Hangoveru, a mecz zakończył się wynikiem 12-2. Trzeba powiedzieć, że obie drużyny zagrały bardzo dobry mecz, jednak drużynie Hangoveru zabrakło wiele skuteczności i szczęścia.

II LIGA

Krzywica – BadBoys Ostrówek
Drugi mecz niedzielnego poranka to spotkanie Krzywicy i gospodarza naszego orlika Bad Boys Ostrówek. Niestety nie był to weekend ekipy z Krzywicy. Najpierw po bardzo wyrównanym meczu z drużyną Osiedla Błotna Wołomin, który niestety Krzywica przegrała w ostatnich minutach nadszedł czas na kolejną porażkę. Tym razem z Bad Boysami wynikiem 3:9. Mecz zdecydowanie pod dyktando Bad Boysów. Panowie pokazują ponownie klasę rozgrywkową i widać, że lata wspólnej gry nie idą na marne. Dwójka napastników ekipy z Ostrówka – Andrzej Sulewski i Radosław Stańczak – notuje na swoim koncie hattricka. To był dzień zawodników z Ostrówka. Piłka chodziła jak po sznurku, obrona mogła tylko patrzeć na to, jak chłopaki rozgrywają piłkę między sobą. Chodzą słuchy, że jeden z obrońców do tej pory został na orliku w Ostrówku i koledzy z drużyny próbują go wyciągnąć z murawy po tym jak jeden z Bad Boysów wkręcił go w murawę! Brawo Panowie za postawę w tym meczu!

Relacje ze wszystkich spotkań dostępne na www.ligabobra.pl Już w najbliższą niedzielę, tj 9 czerwca rozegramy ostatnią kolejkę 15 Edycji. Wszystkich kibiców zapraszamy na wielki Puchar Ligi Bobra, który rozegrany będzie w weekend 15-16 czerwca, udział w nim weźmie 35 drużyn. Będzie to wielkie piłkarskie święto, prawdziwa wisienka na torcie dla fanatyków.