Galeria Wołomin, fot: Galeria Wołomin

W Galerii Wołomin zostanie otwarty salon Sizeer. Jego oferta powinna zainteresować każdego, kto ceni sobie wygodę, a także miłośników aktywnego trybu życia oraz fanów stylu streetwear.

Asortyment z odzieżą i obuwiem znanych producentów z pewnością zaspokoi gusta osób młodych. Otwarcie sklepu Sizeer odbędzie się w czwartek, 14 listopada. Wydarzenie, to również nie lada gratka dla tropicieli rabatów, pasjonatów streetwearu czy aktualnych trendów. Z okazji otwarcia, Sizeer przygotował akcję rabatową dla klientów – zniżkę w kwocie 50 zł przy zakupach za minimum 300 zł. Promocja będzie dostępna w dniach 14 – 24 listopada br.

W sklepie Sizeer króluje streetwear i sneakersy kultowych marek, doceniane przez osoby stawiające na indywidualizm i różnorodność. Sieć oferuje odzież i obuwie z kategorii street, takich marek, jak, min. Nike, adidas, Reebok, Puma, Lacoste, czy Converse. Nowo otwarty sklep o metrażu ponad 140 mkw. znajduje się w sąsiedztwie sklepów z RTV euro AGD i Rebel Electro.

– Zależało nam na spełnieniu potrzeb tych, którzy cenią sobie miejską modę i z niecierpliwością czekali na otwarcie sklepu. Teraz mieszkańcy Wołomina i okolic znajdą w Galerii najnowsze kolekcje największych marek ze świata streetwearu, które przez ponad tydzień będzie można kupić taniej – informuje Tomasz Górski, Retail Asset Manager, NEPI Rockcastle.

Właścicielem salonu Sizeer jest Marketing Investment Group S.A., firma, która na polskim rynku odzieżowo-obuwniczym działa od 30 lat. Spółka jest wyłącznym dystrybutorem marek New Era, Lotto, Umbro oraz linii obuwniczej Lacoste oraz właścicielem marek, własnych Confront i Feewear i wielu innych. Obecnie firma dostarcza konsumentom produkty znanych marek w ponad 300 sklepach pod takimi szyldami, jak Sizeer, 50 style, Symbiosis i Timberland, a robi to za pośrednictwem, zarówno własnych placówek detalicznych, jak i przez rozbudowaną sieć dystrybucji hurtowej i franczyzowej

O obiekcie:
Galeria Wołomin to nowoczesny obiekt handlowo-rozrywkowy przyciągający klientów niezwykłą atmosferą oraz bogatą ofertą. Na powierzchni 25 tys. mkw. GLA znajduje się 90 sklepów renomowanych polskich i zagranicznych sieci, m.in., komplet marek z grupy LPP SA, markety elektroniczne Media Expert oraz Euro RTV AGD, 4-salowe kino Helios, klub fitness Zdrofit, a także hipermarket spożywczy Carrefour. Portfolio galerii uzupełniają lokalni przedsiębiorcy, popularne restauracje, drogerie a także salony z wyposażeniem wnętrz: Black Red White, Jysk, Abra, Komfort. Właścicielami obiektu są NEPI Rockcastle i Acteeum Group. Za zarządzanie centrum handlowym odpowiada firma CBRE Sp. z o.o.

Więcej informacji można znaleźć na: Galeria Wołomin.

Komentarze