16 kolejka Futboligi, fot: Linda Gajewska

W ostatnią niedzielę ponad 200 zawodników rozpoczęło rywalizacje w zielonkowskich ósemkach.

To już czwarty sezon tych zmagań i być może ktoś stwierdzi, że skoro jest ponownie 20 zespołów, czyli tak jak było rok temu, to liga się nie rozwija. Absolutnie – więcej drużyn te rozgrywki przyjąć po prostu nie mogą. A kto zaprezentował się najlepiej w inauguracyjnej serii gier?

W pierwszej lidze najlepsze wrażenie sprawił Fil-Pol. Obrońcy tytułu rozgromili Al-Mar aż 9:4, co jest na pewno sporym policzkiem dla ekipy z Wołomina. Nieźle zaprezentował się również Dar-Mar, bo mimo że nie dysponował optymalnym składem, ograł 3:0 z FC Hash. Różnicą trzech goli wygrał też Offside z Incognito, a jeszcze wyższe zwycięstwo zanotował In-Plus nad Tiger United (6:2). Identycznym wynikiem zakończyło się starcie KroosDe Team z Marcovą.

W drugiej lidze bramek nie było tyle co w pierwszej, dzięki czemu w wielu spotkaniach dochodziło do nerwowych końcówek. Ani jednego gola nie zobaczyli kibice pojedynku Ursynowa z Autoszybami. Punktami podzielili się także reprezentanci Na Fantazji i Sokołów, z kolei zwycięstwa zapisały na swoje konto Retro Squad, Al-Maj Car oraz Amatorzy. Ci ostatni gładko uporali się ze Spartą, czego przed pierwszym gwizdkiem nikt się chyba nie spodziewał.

A następna kolejka już w niedzielę. Pary tej serii oraz godziny rozpoczęcia meczów można znaleźć na stronie www.futboliga.pl

Komentarze