Ruszamy Mamy w Markach - druga edycja

Kolejny cykl zajęć projektu “Ruszamy Mamy” rozpocznie się już w najbliższy wtorek 24 września. Zgłoszenia przyjmowane będą mailowo od 19 września od godz. 20:00.

Projekt finansowany jest przez Miasto Marki i składa się z zajęć sportowych dla pełnoletnich kobiet, mieszkanek Marek i równolegle zajęć ogólnorozwojowych dla ich dzieci (od 3-8 lat).
Na zajęcia przyjmowane są samodzielne dzieci w wieku od 3 do 8 lat.

Z projektu mogą również skorzystać Panie, które nie mają dzieci lub zdecydują się przychodzić same.

Zajęcia sportowe podobnie jak w ubiegłym sezonie poprowadzi niesamowita Urszula, natomiast dziećmi zajmą się doświadczeni animatorzy z Momag events.

W tym sezonie w zajęciach sportowych królować będą treningi funkcjonalne przeplatane elementami pilates. Nie zabraknie też spotkań z zumbą.

Jesienno-zimowy cykl zajęć będzie obejmował 12 spotkań, kolejno:
24 września; 1, 8, 15, 22, 29 października; 5, 12, 19, 26 listopada i 3 oraz 10 grudnia.

Projekt finansowany jest przez Miasto Marki, dlatego udział w zajęciach jest dla uczestników nieodpłatny. Na cały cykl zajęć obowiązują zapisy.

Zajęcia (dzięki uprzejmości dyrekcji szkoły) będą odbywały się we WTORKI od godz.20:20 do 21:20 w Szkole Podstawowej nr 1 w Markach, ul. OKÓLNA 14. Dzieci będzie można przyprowadzić 15 minut wcześniej, by mieć chwilę na przebranie się w wygodny strój sportowy. Na zajęciach obowiązuje obuwie na zmianę (również dla dzieci) i wygodny strój.

Zajęcia sportowe zlokalizowane będą na dużej sali gimnastycznej, natomiast zajęcia dla dzieci w sali dostosowanej dla potrzeb najmłodszych. Podczas pierwszych spotkań do właściwych sal skierują Panie animatorzy (będą do dyspozycji przy portierni).

Zapisy na zajęcia rozpoczną się w czwartek 19 września i potrwają do 23 września 2019 do godz. 12:00 lub do wyczerpania limitu miejsc. Należy pamiętać, że ilość miejsc jest ograniczona: 20-25 kobiet i do 20 dzieci. O przyjęciu do projektu decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby które zakwalifikują się do projektu otrzymają potwierdzenie telefoniczne lub mailowe. Informacja o zakończeniu rekrutacji w związku z brakiem wolnych miejsc zostanie podana na funpagu projekt “Ruszamy Mamy” na facebooku.

Zgłoszenia zawierające: Imię, nazwisko i telefon osoby zgłaszanej do projektu oraz imię, dziecka/dzieci (od 3-8 lat) które będą korzystały z opieki animatorów należy wysłać na adres ruszamymamy@gmail.com

Komentarze