Offside pokazał moc w meczu z Al-Marem, fot: Sportowe WWL

Pierwsze kolejki w amatorskich rozgrywkach zawsze są rozpoznawcze. Ale wreszcie nadchodzi moment, by faworyci zaczęli rywalizować między sobą. I tak też było w trzeciej serii gier Futboligi.

Wszyscy fani zielonkowskich ósemek ostrzyli sobie zęby na klasyk między Al-Marem i Offsidem. Te drużyny świetnie się znają, rywalizowały ze sobą nie jeden raz, aczkolwiek Offside ma zdecydowanie lepszy bilans tych meczów. I chociaż w niedzielę ta drużyna awizowała problemy ze składem, to nie miało to żadnego wpływu na wynik konfrontacji. Wicemistrzowie rozgrywek wygrali aż 8:2 i chyba na dłuższy czas wybili swoim przeciwnikom z głowy nadzieje na dobry wynik w tym sezonie. Zwycięstwa odnieśli też inni faworyci pierwszej ligi – Fil-Pol rozgromił Incognito (7:1), Dar-Mar uporał się z Nauką Jazdy u Sławka (4:1), natomiast In-Plus miał dość gładką przeprawę z Retro Squad (6:1). Z kolei w spotkaniu drużyn z dolnej części tabeli, Marcova okazała się bezlitosna dla Sparty Wołomin i chociaż to rywale rozpoczęli strzelanie w tym spotkaniu, to mecz zakończył się wynikiem 7:3 dla Mateusza Gawłowskiego i spółki.

W drugiej lidze też było ciekawie. Liderem nie jest już Tiger Wołomin, który po dramatycznym boju przegrał z Al-Maj Car Marki 0:1. Wykorzystał to AGD Marking. Zespół Gabriela Orycha wypunktował FC Hash w stosunku

Reklama

4:0 i wskoczył na pierwsze miejsce. Na zapleczu elity padły też dwa remisy – punktami podzieliły się Na Fantazji z Ursynowem (1:1) i FC Drzewce z ŻoliBoli (2:2). Trzecia z rzędu porażka stała się natomiast udziałem Sokołów. Zielonkowscy weterani tym razem nie mieli nic do powiedzenia z Wolą Rasztowską, która zafundowała oponentom aż osiem goli, nie tracąc przy tym żadnego.

A zainteresowanych bardziej szczegółowymi opisami powyższych spotkań zapraszamy na www.futboliga.pl

Offside pokazał moc w meczu z Al-Marem, fot: Sportowe WWL
Komentarze