Dar-Mar vs KroosDe Team, fot: Linda Gajewska

Półmetek rundy jesiennej Futboligi przekroczony. Pięć spotkań, jakie rozegrała każda z ekip, to doskonały materiał do podsumowań.

Nie ma się bowiem co oszukiwać – kto do tego momentu nie wyraził akcesu do walki o najważniejsze tytuły, to jest mała szansa, że w tym temacie będzie jeszcze mógł cokolwiek zmienić.

W pierwszej lidze medale nie grożą takim ekipom jak FC Hash, Incognito czy Marcova. Te zespoły będą walczyły o to, by nie spaść o klasę niżej, a niewykluczone, że w podobną rywalizację zostanie wplątany Tiger United. Chociaż ten zespół spisuje się ostatnio akurat nieźle i trudno sobie wyobrazić, by z tygodnia na tydzień jego forma drastycznie zmalała. Z kolei batalię o tytuł rozstrzygną między sobą Offside, Dar-Mar, In-Plus i być może Fil-Pol. Trudno powiedzieć, czy stać na Al-Mar i KroosDe Team, zwłaszcza że obydwie ekipy w niedzielę przegrały po raz trzeci w sezonie.

W drugiej lidze na razie bezapelacyjnym liderem jest Retro, mające na swoim koncie komplet punktów. Dzielnie gonią go Amatorzy, którzy w weekend w “derbowym” pojedynku uporali się z Na Fantazji. Impet wytracili z kolei reprezentanci FC Drzewce, zaledwie remisując z Wolą Rasztowską, natomiast pierwsze zwycięstwo w tej edycji odniosła Sparta Wołomin, pokonując 4:2 AutoSzyby.com

A kto był bohaterem ostatniego odcinka ligowego magazynu? Na pytania organizatora odpowiadał tym razem Patryk Rosa z Retro Squad. Film można obejrzeć poniżej:

Komentarze