W meczu przyjaźni Ursynów wygrał z ŻoliBoli 4:1, fot: Sportowe WWL

Czy Offside ma szansę na zdobycie w tym sezonie tytułu mistrza Futboligi? Wiele na to wskazuje, bo ten zespół w poprzednią niedzielę rozłożył na łopatki kolejnego kontr-kandydata do mistrzostwa rozgrywek.

To była pierwsza, tak mroźna niedziela w tym sezonie. Jest jednak jeden sposób, by na boisku nikomu nie było zimno – trzeba biegać i walczyć od pierwszej do ostatniej minuty. Taki plan miały pewnie wszystkie drużyny w czwartej kolejce, ale nie wszystkim on wypalił. Choćby Dar-Marowi, który przeciwko wspomnianemu wcześniej Offsidowi przegrał aż 1:7. Zespół z Kobyłki nie miał nic do powiedzenia i w ten dość przykry sposób zanotował pierwszą stratę punktów w tym sezonie. Niewiele zabrakło, by podobny los spotkał In-Plus. Księgowi bardzo długo męczyli się z Marcovą, lecz ostatecznie udało im się wygrać w stosunku 5:3. W pozostałych meczach pierwszej ligi Incognito wygrało 1:0 z Nauką Jazdy u Sławka, Al-Mar wypunktował 5:2 Retro Squad, z kolei na dnie tabeli osiedliła się Sparta Wołomin, która przegrała z Fil-Polem aż 0:7.

Do ponownej zmiany lidera zaszło z kolei w drugiej lidze. Na to miejsce powrócił Tiger Wołomin, wykorzystując wpadkę AGD Marking z Na Fantazji (4:4). Sinusoidę przeżywa natomiast Al-Maj Car Marki. Tydzień temu ten zespół wygrał w świetnym stylu swój mecz, a teraz uległ niżej notowanej Woli Rasztowskiej. Miejsce w górnej połowie tabeli wciąż okupuje za to Ursynów – tym razem drużyna “czarno-czerwonych” pokonała w meczu przyjaźni ŻoliBoli 4:1. Największą niespodziankę czwartej serii sprawił jednak FC Hash. Zespół z Zielonki, chociaż oddał zaledwie trzy celne strzały na bramkę Drzewcy (podczas gdy rywale mieli ich cztery razy tyle), wygrał mecz 2:1. Ale jak to mówią – nie liczy się ilość, ale jakość.

Reklama
W meczu przyjaźni Ursynów wygrał z ŻoliBoli 4:1, fot: Sportowe WWL

Po więcej szczegółów dotyczących zielonkowskich ósemek jak zwykle zapraszamy na www.futboliga.pl. A przy okazji zachęcamy do obejrzenia najnowszego ligowego magazynu. Wystąpili w nim Kacper Dalba (AGD Marking) oraz Jakub Birek (Fil-Pol), którzy byli lub nadal są związani z wołomińskim Huraganem.

Komentarze