Mecz Al-maru z Darmarem, fot: Linda Gajewska

Dar-Mar w poprzednim sezonie dwukrotnie zremisował z Al-Marem i niewiele zabrakło, by w hicie trzeciej kolejki czwartej edycji doszło między tymi ekipami do trzeciego z rzędu braku rozstrzygnięcia.

Jeszcze w 49 minucie wynik brzmiał 1:1, ale wtedy Dar-Mar szybko rozegrał rzut wolny i zdobył decydującą bramkę. Pozwoliła mu ona nie tylko wygrać, lecz przede wszystkim powiększyć przewagę nad niedzielnym rywalem do sześciu punktów. Trzecie zwycięstwo z rzędu odniósł też Offside – zespół z Wołomina nie dał szans Tiger United, triumfując 3:1 i w tym momencie ma on taki sam dorobek punktowy i bramkowy co Dar-Mar.

Coraz gorzej wygląda za to sytuacja Marcovy i Hashu – te zespoły poniosły kolejne porażki i powoli stają się jednymi z głównych kandydatów do spadku…

Na zapleczu elity jedynym zespołem bez jakichkolwiek strat jest Retro. Obóz Szymona Strychalskiego pokazał miejsce w szeregu Na Fantazji i wygrywając 4:0 odłączył się od reszty stawki. Stało się tak za sprawą remisu Amatorów – byli oni zdecydowanymi faworytami konfrontacji z Ursynowem, lecz w ostatniej akcji spotkania dali się zaskoczyć i musieli zadowolić jednym punktem.

Podziałem punktów zakończyła się również konfrontacja dwóch zespołów, które do tego momentu wyłącznie przegrywały – Sparta Wołomin zremisowała 0:0 z Wolą Rasztowską. Czy to początek ich marszu w górę ligowej hierarchii? Zobaczymy.

A tabele oraz szczegółową rozpiskę na następną kolejkę Futboligi można już znaleźć na www.futboliga.pl

Komentarze