Mateusz Kutera - bohater spotkania Al-Mar - KroosDe Team, fot: Futboliga

Niespodzianki są solą piłki nożnej i to na każdym poziomie. W zielonkowskich ósemkach w niedzielę również doszło do sporej sensacji – urzędujący mistrz czyli Fil-Pol przegrał 1:3 z FC Tiger United.

Co prawda było pewne, iż nie da się zdobyć tytułu bez choćby jednego potknięcia, lecz nikt nie przypuszczał, że z czołowych ekip w pierwszej lidze, wywrotkę tak szybko zaliczy właśnie ta drużyna.

Z przegranej ekipy Wojtka Kuciaka ucieszyli się jej najwięksi konkurenci. Offside pokonał 3:1 In-Plus, Dar-Mar nie miał problemów z pokonaniem Marcovy i w tym momencie to te dwie ekipy znajdują się na czele futboligowej elity. Stawkę zamyka FC Hash i wspomniana Marcova, które na swoim koncie nie mają jeszcze nawet punktu.

W drugiej lidze karty rozdają na razie Amatorzy i Retro. Jak tak dalej pójdzie, to niewykluczone, iż bezpośrednie spotkania właśnie między tymi ekipami wyłonią zwycięzcę tej klasy rozgrywkowej. Niepokonane w czwartej edycji są również Sokoły, które w weekend pokonały w najniższym możliwym stosunku Spartę Wołomin. Czterema punktami dysponuje także Na Fantazji, natomiast trzema FC Drzewce – ta ekipa w świetnym stylu wypunktowała w niedzielę Al-Maj Car Marki.

Wszystkich zainteresowanych bardziej szczegółowymi informacjami na temat rozgrywek, zapraszamy na oficjalny fanpage Futboligi. Polecamy również kanał w serwisie Youtube, gdzie ostatnio pojawił się najnowszy magazyn a jego bohaterem był Marcin Rychta z Al-Maru Wołomin.

Komentarze