Mecz Dar-Mar Kobyłka - AS Marcova, wynik końcowy 2:0, fot: Sportowe WWL

W amatorskich rozgrywkach trudno cokolwiek przewidzieć. Wydawało się, że 2 kolejka Futboligi będzie bardzo ciekawa, a mecze będą się rozstrzygały w końcówkach. Ale rzeczywistość okazała się brutalna.

W pierwszej lidze bardzo wysokie zwycięstwa odniosły Offside czy In-Plus. Te zespoły łącznie zaaplikowały swoim przeciwnikom aż 19 goli!

Źle to świadczy o defensywach Sparty Wołomin oraz Incognito, bo utrata tylu goli nie daje powodów do optymizmu. Kiepsko wypadła też Nauka Jazdy u Sławka – zespół Bartosza Jankowskiego nie sprostał Al-Marowi i zacumował w strefie spadkowej. Ważne zwycięstwo nad Marcovą odniósł z kolei Dar-Mar, natomiast tylko remis stał się udziałem Fil-Polu. Podopieczni Wojciecha Kuciaka mieli wiele okazji, by przechylić szalę triumfu nad Retro, ale rywale nie dali się złamać i skończyło się na 0:0.

Żadnego remisu nie było za to w drugiej lidze. Nie było go nawet blisko, bo wszystkie pięć spotkań zakończyły się zwycięstwami jednej z drużyn różnicą przynajmniej dwóch goli. Najciekawszy mecz rozegrali zawodnicy FC Hashu i Na Fantazji. Ci drudzy byli faworytem, lecz nie sprostali wyzwaniu i przegrali 1:3. Nowym liderem tabeli jest natomiast Tiger Wołomin – wszystko dzięki rozgromieniu 12:1 ŻoliBoli. Pierwsza porażkę zanotował Ursynów (1:5 z AGD Marking), natomiast premierowe zwycięstwa zapisały na swoje konto FC Drzewce (5:0 z Wolą Rasztowską) i Al-Maj Car Marki (10:1 z Sokołami).

A wszystkich ciekawych strzelców bramek i innych statystyk z powyższych spotkań, zapraszamy na www.futboliga.pl

Komentarze