Po wielomiesięcznych zmaganiach pod dachem, fani piłki nożnej wreszcie przenieśli się na świeże powietrze. W niedzielę rozgrywki wznowiła Futboliga. W ramach jej 10 kolejki odbyło się dziesięć meczów. Które z nich okazały się najciekawsze?

W pierwszej lidze uznanie wzbudził comeback Kati-Kominków. Gracze z Duczek przegrywali 0:2 z Tigerem i mieli nieco ponad 20 minut na odrobienie strat, lecz gdy już wzięli się do roboty, to z boiska zeszli z przewagą dwóch bramek. Z kolei na drugim szczeblu rozgrywkowym emocjonujące widowisko stworzyli przedstawiciele Incognito i Promila.

Ilekroć ci pierwsi wychodzili na prowadzenie, drudzy natychmiast odpowiadali. Gdy jednak w 46 minucie Hubert Sochacki zdobył trzecią bramkę dla markowian, Promil nie miał już czas na wyprowadzenie ciosu kontrującego i musiał pożegnać się ze zwycięstwem. W związku z tym spadł też z drugiej na trzecią pozycję w tabeli, powiększając swój dystans do liderującego WLSP.

Chociaż zawodnicy pewnie chcieliby pójść za ciosem i jak najszybciej rozegrać następną serię, to czeka ich przymusowa przerwa. W związku ze Świętami 11 kolejka zostanie rozegrania 8 kwietnia. Ciekawe jaka wtedy będzie forma zawodników, którzy przecież w odróżnieniu do profesjonalnych piłkarzy przy wielkanocnych stołach raczej folgować sobie nie będą.