Porażka Ząbkovii w spotkaniu z Drukarzem Warszawa, fot: Ząbkovia Ząbki

Porażką 1:2 zakończył się kolejny mecz Ząbkovii rozegrany na Dozbud Arenie w Ząbkach.

Rywalem ząbkowian był wicelider rozgrywek grupy Drukarz Warszawa, który po wcześniejszej porażce Hutnika w Wołominie w starciu z tamtejszym Huraganem, miał szansę awansować na szczyt ligowej tabeli.

Bramkę dającą Ząbkovii prowadzenie strzelił dziesięć minut przed przerwą Damian Świerblewski, natomiast po zmianie stron trafienia dla gości zapisali na swoje koncie Krzysztof Langowski oraz Bartłomiej Świnarski.

Dziewiętnaście punktów zdobytych w jedenastu dotychczas rozegranych meczach plasuje ząbkowską drużynę na szóstym miejscu w tabeli, ze stratą już ośmiu punktów do wczorajszego rywala. Na drugie miejscu w tabeli spadł stołeczny Hutnik, po wspomnianej porażce 1:4 której doznał w Wołominie, a na trzecim i czwartym pozostały drużyny Huraganu oraz MKS-u Przasnysz, który przed własną publicznością pokonał 3:0 Koronę Ostrołęka. Obie ekipy notują dorobek dwudziestu trzech punktów i stratę czterech „oczek” do Drukarza.