Policja, fot: fotolia.com

35-latka zatrzymali funkcjonariusze z komisariatu w Tłuszczu. Jak ustali policjanci mężczyzna na początku września na ternie gminy Tłuszcz trzykrotnie, poruszając się samochodem, zatrzymywał go po czym z niego wyskakiwał nago.

Funkcjonariusze z komisariatu w Tłuszczu na początku września br. otrzymali trzy zgłoszenia o mężczyźnie poruszającym się osobowym seatem, który miał z niego wyskakiwać nago, widząc młode kobiety. W jednym przypadku poszkodowaną była 14-latka.

Policjanci ustalili, że faktycznie mogło dojść do takich zdarzeń, ustalili też markę i numer rejestracyjny pojazdu, którym mężczyzna miał się poruszać. W tym przypadku okazało się jednak, że pojazd miał kilku właścicieli i był sprzedawany z tzw. „ręki do ręki” bez żadnych dokumentów. To nie przeszkodziło funkcjonariuszom w dotarciu do podejrzewanego o takie czyny.

Kilka dni temu policjanci zatrzymali 35-letniego mieszkańca powiatu węgrowskiego. Hubert K. już został przesłuchany i usłyszał zarzuty dopuszczenia się wybryków nieobyczajnych. Swoje zachowanie tłumaczył niewłaściwym stosowaniem środków farmakologicznych. Mężczyzna przyznał się też do zarzucanych mu czynów i dobrowolnie poddał się karze 3 tys. złotych grzywny.

źródło: KPP Wołomin

Komentarze