Policjanci odzyskali przywłaszczonego Forda Mustanga

1128
Policja, fot: fotolia.com

Poszukiwanego przez funkcjonariuszy z komendy na warszawskim Mokotowie forda mustanga odzyskali policjanci z Zielonki. Pojazd znajdował się w jednym z prywatnych garaży na terenie miasta.

Funkcjonariusze z Zielonki kilka dni temu otrzymali informację, że w jednym z prywatnych garaży na terenie miasta może znajdować się samochód poszukiwany przez policjantów z komendy na warszawskim Mokotowie. W tym samym czasie informacja ta została dodatkowo potwierdzona przez pracownika firmy zajmującej się monitorowaniem pojazdów za pomocą systemu GPS.

Policjanci wspólnie z tą osobą udali się pod wskazany adres. Tam z rozmowie z administratorem terenu ustalili dane i telefon do właściciela garażu. Ten został wezwany na miejsce i otworzył garaż, w którym faktycznie znajdował się ford mustang. Sprawdzenie numerów rejestracyjnych i identyfikacyjnych potwierdziło, że pojazd figuruje w policyjnej bazie jako przywłaszczony.

Funkcjonariusze w obecności technika kryminalistyki dokonali oględzin pojazdu, po czym został on wydany właścicielowi. Teraz dalsze czynności w tej sprawie prowadzić będą policjanci z KRP Warszawa II.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Wołominie

Komentarze