Wołomińska Komenda Powiatowa Policji poszukuje świadków wypadku drogowego, do którego doszło 05 marca 2018 roku w Wołominie na ul.1 Maja na wysokości skrzyżowania z ul. Poniatowskiego.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu zdarzenia, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Wołominie.

Wydział Dochodzeniowo – Śledczy Komendy Powiatowej Policji w Wołominie prowadzi czynności w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 05 marca 2018 roku około godz. 07:00 w miejscowości Wołomin ul.1 Maja na wysokości skrzyżowania z ul. Poniatowskiego, woj. mazowieckiego w którym samochód marki Hyundai i30 jadący z kierunku ul. Legionów potrącił pieszego przechodzącego przez ul. 1 Maja po oznakowanym przejściu dla pieszych w wyniku czego pieszy doznał obrażeń ciała i został przewieziony do Szpitala w Wołominie.

REKLAMA

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu opisanego zdarzenia, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym KPP Wołomin, ul. Wileńska 43a, tel. (22) 60-47-259, lub całodobowo z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Wołominie tel. (22) 776 – 20 – 21.

Komentarze