Radiowóz policji, fot: fotolia.com

Policja poszukuje świadków zdarzeń drogowych, jakie miały miejsce na terenie powiatu wołomińskiego. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu opisanych zdarzeń, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Wołominie.

Wydział Dochodzeniowo – Śledczy Komendy Powiatowej Policji w Wołominie prowadzi postępowanie w sprawie wypadku drogowego zaistniałego w dniu 10 sierpnia 2018 roku około godz. 03:00 w miejscowości Wołomin na ul. Niepodległości 63 –skrzyżowanie z ul. 1 Maja, gdzie w n/n okolicznościach motocykl marki Suzuki uderzył w słup energetyczny oraz ogrodzenie posesji Al. Niepodległości 63. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierujący motocyklem ,który po przewiezieniu do szpitala zmarł.

W dniu 24 sierpnia 2018 roku około godz. 18:45 w miejscowości Marki na ul. Piłsudskiego na wysokości posesji nr. 121 , n/n samochód osobowy o n/n nr rej. potrącił na wyznaczonym przejściu dla pieszych piesza Agnieszkę G. ,która w wyniku zdarzenia doznała obrażeń ciała . Kierujący wraz pojazdem nie ustalając skutków zdarzenia oraz nie udzielając pomocy poszkodowanej oddalił się z miejsca zdarzenia w kierunku Radzymina.

W dniu 12 października 2018 roku w miejscowości Nadma na skrzyżowaniu DW 631 z ulica Gajówka samochód marki Opel Zafira poruszając się droga 631 z kierunku Zielonki w kierunku Nieporętu na skrzyżowaniu z ul. Gajówka celem uniknięcia zderzenia z n/n pojazdem ,który wyjechał z drogi podporządkowanej (ul Gajówka) , zjechał na pas dla przeciwnego kierunku ruchu gdzie zderzył się z motocyklem Suzuki który poruszał się od strony Nieporętu. W wyniku zdarzenia motocyklista poniósł śmierć na miejscu zdarzenia.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu opisanych zdarzeń, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym KPP Wołomin tel. (22) 60- 47-324, (22) 60-47-259, lub całodobowo z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Wołominie tel. (22) 776 – 20 – 21.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Wołominie

Komentarze