Pierwsze mecze za nami – boisko w Ciemnem oficjalnie otwarte, fot: radzymin.pl

W sobotę, 30 czerwca otwarto wielofunkcyjne boisko przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ciemnem. Nowoczesny obiekt sportowy daje możliwość rozgrywania meczów siatkówki, tenisa, piłki ręcznej, piłki nożnej i koszykówki.

Oficjalna część imprezy rozpoczęła się przemową Krzysztofa Chacińskiego Burmistrza Radzymina i Grażyny Wardak-Dymek dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Janiny Januszewskiej w Ciemnem oraz symbolicznym przecięciem wstęgi.

Włączanie oświetlenia na boisku będzie możliwe w sposób zdalny za pomocą wiadomości SMS – o innowacyjnej metodzie, wszystkim zgromadzonym tłumaczył Marek Zalewski kierownik odpowiedzialny za wdrożenie i zarządzanie nowym systemem funkcjonowania bazy sportowej w gminie Radzymin.

Po zakończeniu części oficjalnej na boisku rozegrały się pierwsze mecze uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Janiny Januszewskiej w Ciemnem oraz zabawy dla dzieci poprowadziła Polska Akademia Piłkarska. W programie oprócz emocji sportowych zaplanowano piknik sołecki zorganizowany przez Monikę Sztukę-Brzezińską sołtys Ciemnego. Do późnych godzin wieczornych trwała zabawa taneczna, animacje i wiele innych atrakcji dla całych rodzin.

Pierwsze mecze za nami – boisko w Ciemnem oficjalnie otwarte, fot: radzymin.pl

źródło: radzymin.pl

Komentarze