Otwarcie filii biblioteki i święto ziemniaka w Starych Załubicach

W najbliższą sobotę 22 września w Starych Załubicach odbędzie się uroczyste otwarcie filii Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Radzymin połączone ze Świętem Ziemniaka.

Serdecznie zapraszamy na uroczyste otwarcie filii Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Radzymin w Starych Załubicach, które odbędzie się w dn. 22 września 2018 r. o godz. 16:30 na terenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Starych Załubicach.

Uroczystość jest częścią programu Święta Ziemniaka, które każdej jesieni tradycyjnie organizuje społeczność Starych i Nowych Załubic oraz Wolicy na terenie OSP Załubice.

W programie:

14:00-16:30 piknik rodzinny i atrakcje dla dzieci

16:30-17:00 uroczyste otwarcie filii Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Radzymin

od 17:00 dalsza część atrakcji dla dzieci i mieszkańców, zabawa taneczna i poczęstunek z okazji Święta Ziemniaka

W imieniu wszystkich organizatorów serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i do zwiedzania odnowionego budynku OSP Załubice, w którego części mieści się filia biblioteki wraz z pomieszczeniami do zajęć artystycznych, edukacyjnych i kulturalnych.

Budynek będzie służył społeczności północnej części gminy Radzymin jako gminna świetlica oraz ośrodek kultury, edukacji i czytelnictwa.

Na załączonym plakacie znajdą Państwo listę atrakcji, które przygotowali na Święto Ziemniaka wszyscy organizatorzy, a są wśród nich: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin, OSP Załubice, sołectwa Stare Załubice i Wolica, a także Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koło nr 3 w Starych Załubicach.

Otwarcie filii biblioteki i święto ziemniaka w Starych Załubicach

źródło: radzymin.pl

Komentarze