Policja, fot: fotolia.com

Przychodził do znajomego, u którego też przez kilka dni mieszkał. Gdy się wyprowadził, z mieszkania zniknął nowy telewizor. Policjanci z Zielonki ustalili miejsce zamieszkania podejrzanego i zatrzymali 35-latka na terenie warszawskiego Targówka.

Funkcjonariusze z komisariatu w Zielonce udali się do jednego z mieszkań, gdzie według uzyskanej informacji miał przebywać mężczyzna podejrzewany o posiadanie środków odurzających. Tam zastali 67-letniego właściciela, który poinformował ich, że taka osoba faktycznie mieszkała u niego przez kilka dni, lecz się wyprowadziła.

Rozpytany na tę okoliczność właściciel lokalu zgłosił dodatkowo, że z chwilą wyprowadzenia się z jego mieszkania mężczyzny, zniknął też nowo zakupiony telewizor o wartości 650 złotych. Podejrzewał, że mogła go skraść właśnie ta osoba.

Policjanci ustali miejsce zamieszkania podejrzewanego o ten czyn. Udali się na teren warszawskiego Targówka, gdzie zatrzymali 35-latka. Cezary K. już został przesłuchany i usłyszał zarzuty kradzieży mienia, za co może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Wołomin

Komentarze