Mecz Ostropol- Fil-Pol, fot: Nocna Liga Halowa

To świetna informacja dla wielu sympatyków piłki nożnej, którzy czekali na ten moment z dużą niecierpliwością.

Liga liczy w tej edycji 40 zespołów, które podobnie jak przed rokiem są podzielone na cztery poziomy rozgrywkowe. Jest sporo nowych zespołów, nie brakuje również tych z największym nocnoligowym doświadczeniem, dlatego te kilka miesięcy zmagań zapowiada się bardzo ciekawie. A co przyniosła pierwsza kolejka?

W czwartej lidze pierwszym liderem została Lambada, która rozgromiła Przepite Talenty i zwyciężyła aż 10:0. W trzeciej lidze na wszystkich z góry patrzą w tym momencie przedstawiciele Na Fantazji – podopieczni Kamila Osowskiego okazali się lepsi od Atomowych Orzechów i wynik 5:1 pozwolił im wskoczyć na sam szczyt ligowej hierarchii. Na drugim poziomie prym wiodą jak na razie zespoły ze Słupna i Radzymina czyli odpowiednio AGD Marking oraz Progresso. Z kolei w pierwszej lidze obyło się raczej bez sensacji, chociaż sukces KroosDe Team nad Samymi Swoimi można mimo wszystko uznać za małą niespodziankę, podobnie jak to, że Team4Fun nie dał się rozgromić In-Plusowi.

W tym tygodniu czekają nas zmagania drugiej serii. Będzie to przy okazji ostatnia kolejka w tym roku kalendarzowym, bo następna zacznie się dopiero 7 stycznia. Tym bardziej warto się wybrać na halę w Zielonce by zobaczyć jak grają najlepsze ekipy i najlepsi zawodnicy z lokalnego podwórka. Terminarz i wszystkie szczegóły na www.nocnaligahalowa.pl

Komentarze