Niezwykły koncert świąteczny "Razem podarujmy Agnieszce ŻYCIE"

Różne style muzyczne – od tradycyjnych kolęd, po aranżacje klasyczne na wiolonczelę, aż po wykonania rockowe. Takiego wydarzenia w naszym powiecie jeszcze nie było.

W najbliższą niedzielę, 30 grudnia w Kobyłce lokalni muzycy zagrają specjalnie dla chorej na białaczkę Agnieszki, matki samotnie wychowującej 8-letnią Agatkę i mieszkanki Radzymina.

W programie:
• klasyczne aranżacje świąteczne w wykonaniu Anny Szarek – wybitnej polskiej wiolonczelistki, mieszkanki Kobyłki, założycielki fundacji i organizatorki festiwalu Perła Baroku;
• kolędy i pastorałki w wykonaniu dziecięco-młodzieżowej scholi, która na co dzień śpiewa w bazylice św. Trójcy w Kobyłce;
• oraz Piotr Dębek – znakomity gitarzysta z Nadmy, który zagra energetyczne piosenki świąteczne z przyjaciółmi z TOK Trio- Tomkiem, Olą i Kubą Korzeniewskimi z Kobyłki.

– Mamy bardzo mało czasu, bo Agnieszka już 2 stycznia ma ostateczny termin na rozpoczęcie kuracji. Ale jestem pełna nadziei, bo w tak krótkim czasie w pomoc zaangażowało się tak wielu przyjaciół i zupełnie nieznanych ludzi, którzy bezinteresownie chcą pomóc. To budujące, bo w tym niezwykłym czasie około-świątecznym mamy szansę tak realnie komuś pomóc i tak pięknie ją umiemy wykorzystać – mówi Katarzyna Bielska, organizatorka akcji.

Koncerty odbędą się w niedzielę, 30 grudnia 2018 r. w Kobyłce:
– o godzinie 14:00 w Bazylice Świętej Trójcy (po mszy o godz. 13:00)
– o godzinie 19:00 w Parafii Św. Kazimierza Królewicza (po mszy o godz. 18:00)

Wstęp jest bezpłatny. Podczas koncertu córka chorej na białaczkę Agnieszki będzie zbierać datki, by pomóc mamie w walce ze śmiertelną chorobą.

Serdecznie zapraszamy wszystkich i prosimy o przekazywanie zaproszenia znajomym.

Komentarze