Policja, fot: fotolia.com

Dwóch mężczyzn siedzących na ławce na placu zabaw w Zielonce postanowili wylegitymować i sprawdzić policjanci z miejscowej jednostki Policji. Na widok umundurowanych funkcjonariuszy, jeden z nich rzucił na ziemię jakiś przedmiot.

Funkcjonariusze z komisariatu w Zielonce kilka minut przed 21:00 w rejonie ulicy Turowskiej na placu zabaw zauważyli dwóch mężczyzn. Postanowili ich wylegitymować i sprawdzić. Gdy do nich podjechali jeden wyjął coś z kieszeni i rzucił pod ławkę na której siedział. Policjanci od razu sprawdzili co próbował ukryć 18-latek.

Przedmiotem tym okazała się być zawinięta bibułka papierowa z zawartością suszu roślinnego – marihuany. Podczas przeszukania mężczyzna wyjął dobrowolnie ukryte w bieliźnie zawiniątko z folii przezroczystej, również z zawartością marihuany. Hubert P. został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

18-latek został przesłuchany i usłyszał zarzut posiadania środków odurzających wbrew ustawie o przeciwdziałaniu narkomani. Teraz może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Wołominie

Komentarze