Roboty drogowe, fot: Countrypixel/fotolia.com

Według nieoficjalnych informacji Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich przedłuży okres zamknięcia ulicy Wołomińskiej w Radzyminie na odcinku od ronda do ul. Wczasowej.

Nie podano terminu zakończenia prac, a główną przyczyną opóźnienia mają być trwające wciąż uzgodnienia pomiędzy MZDW i PGE co do przebudowy urządzeń energetycznych.

Z końcem października br. MZDW informował, że remont ul. Wołomińskiej na odcinku od ronda do ul. Wczasowej zostaje przedłużony do końca listopada. Wydłużenie terminu wynikało z koniecznej przebudowy urządzeń energetycznych.

Po zakończeniu prac przez MZDW ul. Wołomińska będzie przejezdna, jednak na odcinku od ul. Wczasowej do ul. Korczaka będą nadal występowały utrudnienia w ruchu, związane z budową przez gminę Radzymin ścieżki rowerowej wraz z odwodnieniem.

Rondo pozostaje otwarte – ruch dwupasmówką pomiędzy Słupnem a ul. Słowackiego i zjazd z ronda w kierunku Wołomina przebiegają normalnie.

Początkowo Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich informował, że od 17 września na około miesiąc zostanie zamknięta ul. Wołomińska na odcinku od ronda do ul. Wczasowej. W tym czasie będzie przeprowadzony remont nawierzchni i budowa infrastruktury drogowej.

Zamknięta ulica Wołomińska w Radzyminie

Objazd dla jadących od Wołomina do Radzymina:
– Ciemne ul. Piłsudskiego, następnie ul. Jana Pawła II w Radzyminie

Dla zjeżdżających z S-8 i jadących do Radzymina:
– Starą drogą tzw. “8” do Cegielni i dalej w stronę Radzymina ul. Jana Pawła II

Dla jadących z Radzymina do S-8:
– Jana Pawła w Radzyminie, następnie przez Ciemne ul. Piłsudskiego lub starą trasą S-8 do nowo wybudowanego ronda

Dla jadących od strony Wyszkowa:
– węzeł drogowy “Radzymin Północ”

źródło: radzymin.pl

Komentarze