Stołeczni policjanci znaleźli u 40-latka w Markach amfetaminę

534

Funkcjonariusze Komendy Stołecznej Policji pełniąc służbę na terenie Marek zatrzymali 40-latka podejrzewanego o posiadanie środków odurzających. Badanie zabezpieczonej przez policjantów substancji wykazało, że Piotr T. miał przy sobie 4 gramy amfetaminy.

Funkcjonariusze stołecznego wydziału wywiadowczo-patrolowego pełniąc służbę na terenie Marek zatrzymali do kontroli drogowej osobowego fiata. Policjanci postanowili sprawdzić pojazd, kierowcę oraz posiadane przez niego dokumenty. Już podczas badania stanu trzeźwości kierującego, jego zachowanie było dla policjantów podejrzane. Mężczyzna zachowywał się nerwowo. Kontrola trzeźwości nie wykazała w jego organizmie alkoholu.

40-latek posiadał ukryte w samochodzie zawiniątko z foli albuminowej z zawartością białego proszku. Podejrzewając, że mogą to być środki odurzające, funkcjonariusze przewieźli mężczyznę do komisariatu w Markach, gdzie został zatrzymany do dyspozycji miejscowych policjantów. Funkcjonariusze z Marek w trakcie prowadzonych czynności ustalili, że zabezpieczona substancja to 4 gramy amfetaminy.

REKLAMA
Stołeczni policjanci zatrzymali w Markach 40-latka z amfetaminą, fot: KPP Wołomin

Piotr T. został przesłuchany i usłyszał zarzut posiadania substancji psychotropowych wbrew ustawy o przeciwdziałaniu narkomani. Teraz może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Wołomin

 

Komentarze