Ladies Fight Night 15 grudnia w Ząbkach

997

Organizacja DSF Kickboxing Challenge przejęła federację Ladies Fight Night i jednocześnie zapowiedziała, że najbliższa gala LFN odbędzie się w grudniu w Ząbkach.

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej została podpisana umowa na mocy której organizacja DSF Kickboxing Challenge przejęła prawa do organizowania gal kobiecych sportów walki pod szyldem Ladies Fight Night.

Prezes DSF Kickboxing Challenge Sławomir Duba zapowiedział, że pierwsza organizowana przez DSF gala kobiecych sportów walki LFN 10 odbędzie się 15 grudnia w Ząbkach. Przejęcie Ladies Fight Night nie wiąże się ze zniknięciem tej marki z rynku, wręcz przeciwnie. W planach są kolejne gale LFN a dotychczasowe zawodniczki zachowają swoje kontrakty.

Najważniejszą zmianą jaką zapowiedział prezes Sławomir Duba będzie organizowanie oddzielnych gal LFN z walkami kickbokserskimi i oddzielnych z walkami w formule MMA.

Ladies Fight Night to pierwsza i jak na razie jedyna organizacja w Europie zajmująca się promowaniem walk w formule MMA tylko i wyłącznie kobiet.

Komentarze