Kto zostanie Ambasadorem Ząbek 2018, fot: zabki.pl

16 lutego w hotelu MANSOR odbędzie się III Bal Charytatywny pod patronatem burmistrza Ząbek Małgorzaty Zyśk. Przewidziane są różne atrakcje oraz licytacje.

Zebrane środki w całości zostaną przekazane na ząbkowskie świetlice środowiskowe. Podczas balu wzorem lat ubiegłych, również w tym roku, zostaną uhonorowane firmy i instytucje aktywnie działające na terenie Ząbek, cieszące się uznaniem i rozpoznawalnością.

W związku z tym Urząd Miasta Ząbki zwraca się o wskazanie firm lub instytucji wraz z krótkim uzasadnieniem, zgodnie z następującymi kryteriami:

Firma/ instytucja której aktywność znacząco wpływa na rozwój miasta i poprawę standardu życia mieszkańców, angażująca się w życie lokalne i promująca pozytywne wzorce, wspierająca lokalne wydarzenia, która w czynny sposób angażuje się w działalność charytatywną.

Wskazane przez propozycje firm lub instytucji można przesłać na adres joanna.wysocka@zabki.pl do 25 stycznia 2019 roku. Podane propozycje zostaną poddane ocenie Kapituły, a zwycięzcy podczas III Balu Charytatywnego otrzymają statuetki.

Organizatorzy zwracają się o nie wskazywanie firm, które w latach ubiegłych zdobyły tytuł Ambasadora Ząbek. Przypomnijmy, że Ambasadorami Ząbek w 2016 i 2017 zostali:
– Firma Gór-Pis,
– Księgarnia Orla,
– Grupa DSF,
– Firma Maximus,
– Nadleśnictwo Drewnica,
– Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Ząbkach sp. z o.o.,
– Miejskie Centrum Sportu w Ząbkach,
– Dozbud Sp. z o.o.

źródło: zabki.pl

Komentarze