Konwencja wyborcza Łukasza Wojakowskiego w Wołominie

2418

W sobotę 22 września w Wołominie odbyła się konwencja wyborcza Łukasza Wojakowskiego, kandydata na burmistrza Wołomina.

Na konwencji obecni byli wicemarszałek sejmu Stanisław Tyszka oraz prezes stowarzyszenia Kukiz’15, poseł Paweł Kukiz.

Podczas spotkania zaprezentowany program wyborczy Łukasza Wojakowskiego oraz kandydaci do rady gminy Wołomin i rady powiatu wołomińskiego.

Kandydaci do rady gminy Wołomin:

Skopiowano z portalu WWL24

Okręg1

1. Miśkiewicz Emilia Magdalena
2. Stańczak Sławomir
3. Zalewska Anna Marianna
4. Popiński Mirosław
5. Mielczarek Dagmara Iga
6. Kowalczyk Agnieszka
7. Szymanowski Jan
8. Lipski Grzegorz Lucjan

Skopiowano z portalu WWL24

Okręg 2

1. Janik Michał Jan
2. Czarzasty Leszek Józef
3. Łoś Maciej Krzysztof
4. Zalewska Natalia
5. Kurek Emilia
6. Niemyjska Marzena
7. Świerszcz Piotr

Skopiowano z portalu WWL24

Okręg 3

1. Bereda Adam
2. Pełszyk Maciej Piotr
3. Maj Ewa Agata
4. Panek Wacław
5. Kisielewski Grzgorz
6. Kotkiewicz Barbara
7. Wojakowska Magdalena Maria

Skopiowano z portalu WWL24

Okręg 4

1. Wojakowski Łukasz Ryszard
2. Hołubicki Rafał Krzysztof
3. Lęcka Barbara
4. Szulkowski Rafał
5. Kubicki Dariusz
6. Flaber Ewa
7. Ciszkowska Paula Weronika

Kandydaci do rady powiatu wołomińskiego KWW Porozumienie Samorządowe Kukiz’15:

Skopiowano z portalu WWL24

Okręg 1 – Ząbki

  1. Miller Tomasz
  2. Szymczak Marzena
  3. Pakos Anna
  4. Kołodziejczyk Zenon
  5. Fijołek Adam Andrzej
  6. Niemyjska Paulina Joanna

Okręg 2 – Marki

  1. Strzembosz Piotr Henryk
  2. Piotrowski Patryk Jakub
  3. Bilkiewicz Klaudia
  4. Płączyńska Monika
  5. Modliborek Joanna Maria
  6. Raczko Jan Robert

Okręg 3 – Radzymin

1. Sapiejewska Anna Magdalena
2. Tomczyk Bartłomiej
3. Kostrzewa Tadeusz
4. Bazik Cezary
5. Kosim Barbara

Skopiowano z portalu WWL24

Okręg 4 – Zielonka – Kobyłka

  1. Stefański Piotr Michał
  2. Kuczko Elżbieta Bogumiła
  3. Augustyniak Stefan
  4. Piotrowicz Anna Izabela
  5. Szymańska Bożena Alina
  6. Reweda Mariusz
  7. Zdunek Marcin

Okręg 5 – Wołomin

1. Saulewicz Andrzej
2. Tokarski Jan Wiesław
3. Radomski Krzysztof
4. Szcześniak Arkadiusz Piotr
5. Gryz Małgorzata Urszula
6. Zalewska Ewa
7. Łapińska Renata Marzena
8. Zakrzewski Robert

Skopiowano z portalu WWL24

Okręg 6 – Dąbrówka – Klembów

  1. Kielczyk Ireneusz Michał
  2. Karłowicz-Iwanicka Magdalena
  3. Szczerba Jan Mirosław
  4. Tlaga Stefan
  5. Pytel Joanna

Okręg 7 – Tłuszcz- Jadów

1. Pasik Adrian
2. Milczarek Adam Bogdan
3. Guzek Ewelina
4. Kurek Patryk
5. Kubuj Ewelina

© WWL24

Komentarze