Koncert Zuzy Gadowskiej w CAF3 Marki

Mamy dla Was pomysł na piątkowy początek długiego weekendu. W ramach cyklu Qlturka Wieczorową Porą wystąpi Zuza Gadowska – instrumentalistka, absolwentka w klasie skrzypiec, autorka tekstów i muzyki.

W sierpniu 2019 roku wydała debiutanckiego singla “Nie wpuszczam Cię” w ramach projektu “My name is new” poprzez wytwórnię Kayax. Zuza Gadowska jako wokalistka i instrumentalistka bierze udział w wielu projektach muzycznych, natomiast głównym jest zespół Zuza Gadowska Band z którym ma już pierwsze osiągnięcia takie jak II miejsce na warszawskich festiwalach Stage4u oraz Mordor Music Festival.

W ramach Qlturki Wieczorową Porą zaprezentuje solowo swój autorski materiał. Zapraszamy do Centrum Aktywności Fabryczna 3, 8 listopada (piątek) o godzinie 18:00, wstęp bezpłatny.

QLTURKA WIECZOROWĄ PORĄ to cykl wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Fundację Otwarte Serce. Koncerty, teatr, kabaret – tego możesz się spodziewać. Młodzi artyści na mareckiej scenie, a do tego przepyszna kawa parzona alternatywnymi sposobami.

Komentarze