Koncert finałowy - Anna Szarek i zespół Tomasza Krezymona

Muzyka Bez Granic III – Anna Szarek – wiolonczela i zespół Tomasza Krezymona.

Projekt jest przeciwstawieniem się trendowi profesjonalizacji muzyki przez podziały. Uwypukla najcenniejsze zachwycające elementy muzyki, wprawiając słuchacza w zachwyt dla piękna obecnego w każdej epoce.

Ta trzecia odsłona zaprezentuje utwory m.in. Masseneta i Marcello jednym tchem z utworami ABBA, ALMA, Simply Red, Elvisa Costello, Rolfa Løvlanda, Sinatry, Whitney i innych. Anna Szarek – jedyna w Polsce dwukrotna zwyciężczyni Międzynarodowego Konkursu im. Pendereckiego, oraz zdobywczyni innych artystycznych nagród, w tym Pomorskiego Gryfa za Debiut Roku. Pierwsza wiolonczelistka sopockich festiwali piosenki. Występowała klasycznie w niemal wszystkich krajach Europy oraz w USA, a w muzyce rozrywkowej z takimi gwiazdami jak Knnye West , Leszek Możdżer, Adam Sztaba, Helena Vondrackova, czy Demis Roussos. Twórczyni i Dyrektor Festiwalu Perła Baroku i Filharmonii dla Dzieci.

Wszystkie aranżacje specjalnie na ten koncert przygotowuje Tomasz Krezymon. Zespół wystąpi w składzie : dwoje skrzypiec, bas, piano.

16 czerwca, Niedziela, g.20.30 Kobyłka Bazylika św.Trójcy wstęp wolny.

Komentarze