Kickbokserzy Wichru Kobyłka

W dniach 9-10 marca w Kartuzach odbędą się Mistrzostwa Polski w kickboxingu w formule Kick Light. Powiat wołomiński już dziś wyjechała reprezentować silna ekipa Wichru Kobyłka pod wodzą Grzegorza Engela.

Kartuzy to stały punkt w kalendarzu zawodów organizowanych pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu, zawodnicy Wichru Kobyłka udają się tam już kolejny rok z rzędu. Tym razem trenerzy Grzegorz Engel i Piotr Bombik wystawili na mistrzostwa ośmiu kickbokserów: Patryka Kuryłka, Krzysztofa Gierę, Darka Gierę, Paulinę Materę, Patryka Czarneckiego, Adriana Raka, Mateusza Chojnackiego i Kamilę Gołębiewską.

-zaczynamy sezon, który będzie co najmniej tak samo pracowity jak zeszłoroczny. Baterie naładowane, zawodnicy od początku roku przygotowywali się do tych startów. Planujemy brać udział w jak największej ilości imprez w kraju i za granicą, prowadzimy jednocześnie zaawansowane rozmowy na temat startów zawodowych. Patryka Kuryłka czeka w najbliższym czasie z pewnością walka w obronie pasa zawodowego Mistrza Polski K1, następnie w lipcu kilkutygodniowy trening w Tajlandii, kolebce kickboxingu – zapowiada Grzegorz Engel, trener MKS Wicher Kobyłka.

Wszystkich kibiców kobyłkowskich kickbokserów zapraszamy do śledzenia ich profilu na Facebooku, na którym na bieżąco będą pojawiać się informacje z Mistrzostw Polski w Kartuzach, a chcących zobaczyć ich w akcji na żywo, zapraszamy w przyszły weekend na Mistrzostwa Polski K1, które odbędą się na warszawskiej Woli.

Komentarze