II edycja Niebieskiej Nocy dla Pawła w Kobyłce

3203

Już niedługo przed nami kolejne, długo wyczekiwane wydarzenie. Zbiórka pieniężna dla Pawła Perczyńskiego mieszkańca Kobyłki, który kilka lat temu zachorował na raka mózgu.

Organizatorzy, ludzie o wielkich sercach – Ochotnicza Straż Pożarna w Kobyłce ponownie podjęła się pomocy choremu mężczyźnie. W najbliższą sobotę – 19 maja, od godziny 15 na skwerze przy Kościele Świętej Trójcy (w Kobyłce) rozbłysną niebieskie światła.

Imprezę poprowadzi Marcin Kruszewski i DJ Kamey. Zawyją strażackie syreny, odbędzie się również pokaz ratownictwa technicznego. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci i czegoś na ząb. Czas umilą występy gwiazd i koncerty zespołów disco. Sponsorów tej akcji nie sposób jest wymienić. Dzięki zaprzyjaźnionym firmom i osobom prywatnym, które przekazały na licytacje cenne rzeczy mamy możliwość pobicia rekordu z tamtego roku – 42 501,02 zł!

Na pewno znajdzie się wielu chętnych na gadżety z podpisami Legii Warszawa czy Reprezentacji Polski. Na kwestowanie przekazano również vouchery na usługi. W chwili obecnej Paweł jest po operacji, a dalsze leczenie IMC we Wrocławiu kosztuje ponad 30 tysięcy złotych. Szczegółowy plan pojawi się wkrótce, a my w imieniu Pawła dziękujemy za liczne przybycie i zachęcamy do brania udziału w akcji! Kobyłka, będzie nas słychać!

Komentarze