Roboty drogowe, fot: fotolia.com

Dziś na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Polnej w Cegielni, gmina Radzymin, wprowadzona została nowa czasowa organizacja ruchu.

To efekt prac modernizacyjnych prowadzonych na tych ulicach w związku z zadaniem inwestycyjnym polegającym rozbudowie wymienionych dróg gminnych. W ramach wprowadzanej organizacji ruchu wykonywane będą roboty brukarskie związane z budową chodników, prace kanalizacyjne, zjazdy do posesji oraz inne prace związane z wykonaniem części jezdni. Nowa organizacja ruchu planowana jest na okres ok. 3 tygodni.

W związku ze zwężeniem jezdni wystąpią utrudnienia z przejazdem przez skrzyżowanie w rejonie prowadzonych robót. Prace na wyznaczonych odcinkach będą szczelnie odgrodzone i zabezpieczone. W trakcie prowadzonych prac mogą występować zagrożenia związane z pracą sprzętu budowlanego przy równoczesnym ruchu pieszym oraz dojazdem aut do posesji. Przewiduje się ustawienie oznakowania pionowego oraz wygrodzenie zaporami w poprzek jezdni z zastosowaniem oświetlenie ostrzegawczego.

Komentarze