Zawodnicy Nocnej Ligi Halowej nie mogli się doczekać powrotu na parkiet. Od momentu rozegrania ostatniej w minionym roku kolejki minęło trzy tygodnie, co dla niektórych było wystarczającym, przymusowym odpoczynkiem. Kto wykorzystał go najlepiej?

Pauza niekorzystnie nie wpłynęła na liderów pierwszej ligi – Ostropol i Stara Gwardia znów wygrały swoje potyczki i utrzymują bezpieczną przewagę nad trzecimi w tabeli Samymi Swoimi. W drugiej lidze mamy niemal identyczną sytuację – WLSP i Fil-Pol uciekły reszcie stawki i nie wygląda na to, by mogły się dać komukolwiek dogonić. Na trzecim poziomie najlepiej wygląda sytuacja Progresoo. Gracze radzymińskiego Mazura jako jedyni mogą się pochwalić kompletem punktów, a po czwartej kolejce z tego grona wypadła Multi-Medica, która uległa Antykwariatowi. Natomiast w czwartej lidze wszystko układa się po myśli zespołu Highlife.

Podopieczni Maćka Kamińskiego nie dość, że w miarę pewnie wygrywają swoje mecze, to wyniki innych spotkań także układają się pod nich. Ale wiadomo – szczęście zawsze sprzyja lepszym.

Na stronie Nocnej Ligi, poza aktualnymi wynikami i skrótami spotkań, można też znaleźć zabawę w wybór bramki miesiąca czy interwencji miesiąca. Obydwie cieszą się bardzo dużą popularnością, bo zawsze przyjemnie zobaczyć swoją osobę oddającą piękny strzał czy popisującą się świetną obroną. Gdyby nasi czytelnicy chcieli wziąć udział w głosowaniu, to szczegóły znajdą na www.nocnaligahalowa.pl

Komentarze