Artur Murawski, fot: zabki.pl

Artur Murawski, dotychczasowy wiceburmistrz Ząbek w dniu dzisiejszym poinformował o rezygnacji z zajmowanego od blisko ośmiu lat stanowiska.

Poniżej zamieszczamy podziękowanie od Artura Murawskiego zamieszczone dziś na stronie Urzędu Miasta Ząbki:

Panie Burmistrzu, Drodzy Mieszkańcy Ząbek,

przez ostatnie blisko osiem lat miałem zaszczyt pełnić funkcję wiceburmistrza Naszego Miasta, było to dla mnie bardzo dużą nobilitacją i jednym z najważniejszych doświadczeń w moim życiu.

Pragnę podziękować Panu Burmistrzowi Robertowi Perkowskiemu za powierzone zaufanie i nieustające wsparcie. Dziękuje również moim najbliższym współpracownikom – wszystkim pracownikom Urzędu Miasta i jednostek podległych oraz Radzie Miasta za szereg działań, które realizowaliśmy przyczyniając się do rozwoju Naszego Miasta, jak i za wspólne stawianie czoła codziennym wyzwaniom związanym ze służbą na rzecz mieszkańców Ząbek.

Nade wszystko chciałbym podziękować Państwu, mieszkańcom naszego miasta. Za wsparcie, wspólne spotkania, inicjatywy. To dzięki naszej wspólnej determinacji udało się zrealizować wiele korzystnych dla Naszego Miasta zmian.

Kieruję także wyrazy wdzięczności do naszych ząbkowskich Przedsiębiorców oraz przedstawicieli lokalnych mediów za zainteresowanie i troskę sprawami Miasta.

Mój czas jako wiceburmistrza Ząbek dobiega końca. Przede mną nowe zawodowe wyzwania. Żegnając się z Państwem, mam jednak nadzieję, że nie utracimy kontaktu i dane nam będzie jeszcze wielokrotnie razem współpracować, bowiem sprawy Ząbek zawsze były i będą mi bliskie.

Serdecznie dziękuje
Artur Murawski

Artur Murawski, fot: zabki.pl

źródło: zabki.pl

Komentarze