Akademia Piłkarska Marcovia Marki zakończyła sezon, fot: Marcovia Marki

Akademia Piłkarska Marcovia Marki oficjalnie zakończyła sezon 2017/2018. Połączony z rozdaniem nagród rodzinny piknik cieszył się dużym zainteresowaniem.

Na stadionie przy ul. Wspólnej 12 stawili się wszyscy zawodnicy oraz wszystkie zawodniczki Marcovii. Wśród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć Burmistrza Miasta Marki Jacka Orycha. Krótką przemowę wygłosił również Radny Powiatu Wołomińskiego, przewodniczący Komisji Edukacji, Sportu i Turystyki p. Arkadiusz Werelich.

Wszyscy zebrani zostali powitani przez Dyrektora Zarządzającego AP Marcovia Marki Pawła Rękasa. Po krótkich podsumowaniach minionego sezonu nastąpiło wręczanie pamiątkowych medali, dyplomów oraz indywidualnych wyróżnień. Największe brawa zebrały szczypiornistki, które zostały niedawno czwartą najlepszą drużyną w Polsce. Piłkarze Marcovii również mogą pochwalić się licznymi sukcesami. Tradycyjnie bowiem kilka zespołów zakończyło ligowe zmagania na pierwszym miejscu.

Po części oficjalnej rozpoczął się mecz, w którym trenerzy oraz pracownicy Marcovii zmierzyli się z reprezentacją rodziców. Wynik nie był w tym wszystkim istotny. Liczyła się bowiem tylko i wyłącznie świetna zabawa. Na dzieci oraz ich rodziny czekały grillowe przysmaki, lody oraz dmuchańce.

Teraz przed Marcovią krótkie wakacje, po których rozpoczną się kolejne przygotowania do ligowych zmagań.

Akademia Piłkarska Marcovia Marki zakończyła sezon, fot: Marcovia Marki

źródło: Marcin Boczoń / Marcovia Marki

Komentarze