Czwartek, 1 marca, godzina 21:30 – tę datę i termin powinni znać wszyscy fani Nocnej Ligi Halowej. To właśnie wtedy na hali sportowo-widowiskowej w Zielonce, przy ulicy Łukasińskiego 1/3 odbędzie się wielki finał pierwszej ligi.

W spotkaniu decydującym o złotych medalach wezmą udział Ostropol Stanisławów i Stara Gwardia. Ci pierwsi to obrońcy tytułu i ponieważ mają w tym momencie o dwa punkty więcej niż Gwardziści, to do drugiego z rzędu mistrzostwa potrzebują remisu. Ci drudzy muszą wygrać, a przypomnijmy że w poprzednim sezonie, w bezpośrednim starciu między tymi ekipami to Stara Gwardia okazała się lepsza. Czy dojdzie do powtórki z rozrywki?

Organizatorzy zapraszają wszystkich sympatyków rozgrywek na ten wielki mecz. Gdyby jednak komuś nie udało się dotrzeć do Zielonki, to transmisję LIVE będzie można zobaczyć na oficjalnym profilu społecznościowym NLH – https://www.facebook.com/NocnaLigaHalowa/. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, będzie to pierwsza transmisja na żywo w historii amatorskich lig w naszym powiecie. Oby wszystko się udało i mecz faktycznie spełnił oczekiwania nawet najbardziej wybrednych fanatyków piłki halowej.

REKLAMA
Komentarze