27-latka zatrudniona w firmie kosmetycznej wynosiła z niej towar a następnie za pośrednictwem portali internetowych, przy wykorzystaniu konta i nicku swojego znajomego, sprzedawała pozyskane w ten sposób kosmetyki.

Kryminalni wołomińskiej Komendy uzyskali informację o kobiecie, która będąc pracownikiem firmy kosmetycznej, prawdopodobnie dokonywała kradzieży towaru, który miała później sprzedawać na portalach aukcyjnych. Po ustaleniu jej danych personalnych oraz przekazanych przez właściciela firmy dodatkowych informacji, funkcjonariusze udali się pod adres zamieszkania kobiety.

Tam zastali jej znajomego, który potwierdził, że sprzedawała ona przez Internet jakieś kosmetyki wykorzystując do tego jego nick. Policjanci zabezpieczyli będący w mieszkaniu sprzęt komputerowy z zapisanymi aukcjami i zdjęciami oferowanych kosmetyków, potwierdzenia nadanych przesyłek oraz kartki z zapiskami i kosmetyki produkowane przez firmę, w której ta pracowała. Właściciel firmy łączną wartość strat oszacował ma kwotę 1600 złotych.

REKLAMA

Kilka dni temu kryminalni zatrzymali też 27-latkę. Katarzyna R. już została przesłuchana, usłyszała też zarzuty popełnienia przestępstwa przeciwko mieniu za co zgodnie z obowiązującym prawem może jej grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Wołominie

Komentarze